Diş Sağlığı, Diş Estetiği, Estetik Dişhekimliği
  Ana Sayfa | Gizlilik Bildirimi | RSS

Kuafaj dolgu hariç fiyatı

Kuafaj dolgu hariç uygulaması için belirlenen asgari fiyat 7,57 Türk Lirasıdır. Diş ve diş eti hastalıkları ülkemizde ve dünyada en önemli sağlık sorunları arasındadır.

Devamını Oku

Komposit dolgu üç yüzlü kimyasal ışıklı

Komposit dolgu üç yüzlü kimyasal ışıklı uygulaması için belirlenen asgari fiyat 89,11Türk Lirasıdır. Işıkla sertleştirilen kompozit dolgular tek seansda yapılmaktadır. Hem ön hem de arka dişlerde güvenilir bir şekilde kullanılabilirler.

Devamını Oku

Komposit dolgu iki yüzlü kimyasal ışıklı

Komposit dolgu iki yüzlü kimyasal ışıklı uygulaması için belirlenen asgari fiyat 68,21Türk Lirasıdır. Işıkla sertleştirilen kompozit dolgular tek seansda yapılmaktadır. Hem ön hem de arka dişlerde güvenilir bir şekilde kullanılabilirler.

Devamını Oku

Komposit dolgu bir yüzlü kimyasal ışıklı

Komposit dolgu bir yüzlü kimyasal- ışıklı uygulaması için belirlenen asgari fiyat 52,97 Türk Lirasıdır. Dolgu, çürük nedeniyle zarar görmüş bir dişe, normal fonksiyonunu ve görünümünü kazandırmanın bir yöntemidir.

Devamını Oku

inley dolgu üç yüzlü fiyatı

Diş dolgusu İnley dolgu üç yüzlü uygulaması için belirlenen asgari fiyat 86,17 Türk Lirasıdır. Kıymetli metal ücreti dahil değildir. Diş sağlık kategorisini sürekli takip ederek diş sağlığınızı kontrol altına alabilirsiniz.
Devamını Oku

inley dolgu iki yüzlü fiyatı

Diş dolgusu İnley dolgu iki yüzlü uygulaması için belirlenen asgari fiyat 78,99 Türk Lirasıdır. Kıymetli metal ücreti dahil değildir. Diş sağlığı için dişlerinizi fırçalamayı ve periyodik olarak diş doktorunu ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

Devamını Oku

inley dolgu bir yüzlü fiyatı

Diş dolgusu İnley dolgu bir yüzlü uygulaması için belirlenen asgari fiyat 64,63 Türk Lirasıdır. Kıymetli metal ücreti dahil değildir.

Devamını Oku

Amalgam dolgu üç yüzlü fiyatı

Amalgam dolgu üç yüzlü uygulaması için belirlenen asgari fiyat 81,86 Türk lirasıdır. Amalgam  dolgular gümüş, kalay ve bakır alaşımının, cıva ile karıştırılması ile elde edilmektedir.

Devamını Oku

Amalgam dolgu iki yüzlü fiyatı

amalgam dolgu iki yüzlü uygulaması için belirlenen asgari fiyat 62,88 Türk Lirasıdır. "Amalgam dolgular" , gümüş dolgular olarak da tanımlanır. Amalgam gümüş, kalay ve bakır alaşımının, cıva ile karıştırılması ile elde edilmektedir.

Devamını Oku

Amalgam dolgu bir yüzlü fiyatı

Amalgam dolgu bir yüzlü uygulaması için belirlenen asgari fiyat 45,37 Türk lirasıdır.  Hangi Dolgu Maddeleri Seçilir konu başlıklı makalemizde amalgam hakkında kısa bir yazı yazmıştık. "Amalgam dolgular"  , gümüş  dolgular olarak da tanımlanır. Amalgam gümüş, kalay ve bakır alaşımının, cıva ile karıştırılması ile elde edilmektedir.

Devamını Oku
Sponsor Reklamlar
Diş Sağlığı Kategoriler
simgeDiş Sağlığı
simgeEstetik DişHekimliği
simgeÇocuk Diş Bakımı
simgeSorular ve Cevaplar
simgeSağlık Bilgileri
Diş Sağlığı Yazılar
simgeBebeklerde Diş Çıkarma Dönemi
simgeSert doku greftleme greft ücreti hariç
simgeSinüs plastiği cerrahi tedavisi
simgeEstetik Diş Hekimliği ve Estetik Diş Güzelliği
simgeAlveolit cerrahi tedavisi
simgeDikişli Kanama Müdahalesi
simgeKanama müdahalesi basit
simgeGömülü diş operasyonu kemik retansiyonlu
simgeGömülü Diş Operasyonu Fiyatı
simgeKomplikasyonlu Diş Çekimi Fiyatı
Diş Fiyat Tarifesi
simge Diş tedavisi Fiyatları
simge Diş Dolgusu Fiyatları
simge Kanal Tedavisi Fiyatları
simge Diş Beyazlatma Fiyatları
simge Diş Protezi Fiyatları
simge Ağız Diş Cerrahisi Fiyatları
simge Ortodonti Tedavisi Fiyatları
Diş Sağlığı Önemli Uyarı
Yunus Diş'in içinde bulunan bilgiler tamamıyla kullanıcıyı Diş Sağlığı konusunda  bilgilendirmeye yöneliktir. Buradaki bilgilere
dayanarak mevcut tedavinizi değiştirmeyiniz..
Dost Siteler
Yunus Diş Sağlığı © 2009, Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım : Dizayn 34