Turkey English German Spain Italian Russian

Kuafaj dolgu hariç uygulaması için belirlenen asgari fiyat 7,57 Türk Lirasıdır. Diş ve diş eti hastalıkları ülkemizde ve dünyada en önemli sağlık sorunları arasındadır.


Komposit dolgu üç yüzlü kimyasal ışıklı uygulaması için belirlenen asgari fiyat 89,11Türk Lirasıdır. Işıkla sertleştirilen kompozit dolgular tek seansda yapılmaktadır. Hem ön hem de arka dişlerde güvenilir bir şekilde kullanılabilirler.


Komposit dolgu iki yüzlü kimyasal ışıklı uygulaması için belirlenen asgari fiyat 68,21Türk Lirasıdır. Işıkla sertleştirilen kompozit dolgular tek seansda yapılmaktadır. Hem ön hem de arka dişlerde güvenilir bir şekilde kullanılabilirler.


Komposit dolgu bir yüzlü kimyasal- ışıklı uygulaması için belirlenen asgari fiyat 52,97 Türk Lirasıdır. Dolgu, çürük nedeniyle zarar görmüş bir dişe, normal fonksiyonunu ve görünümünü kazandırmanın bir yöntemidir.


Diş dolgusu İnley dolgu üç yüzlü uygulaması için belirlenen asgari fiyat 86,17 Türk Lirasıdır. Kıymetli metal ücreti dahil değildir. Diş sağlık kategorisini sürekli takip ederek diş sağlığınızı kontrol altına alabilirsiniz.

Diş dolgusu İnley dolgu iki yüzlü uygulaması için belirlenen asgari fiyat 78,99 Türk Lirasıdır. Kıymetli metal ücreti dahil değildir. Diş sağlığı için dişlerinizi fırçalamayı ve periyodik olarak diş doktorunu ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.


Diş dolgusu İnley dolgu bir yüzlü uygulaması için belirlenen asgari fiyat 64,63 Türk Lirasıdır. Kıymetli metal ücreti dahil değildir.


Amalgam dolgu üç yüzlü uygulaması için belirlenen asgari fiyat 81,86 Türk lirasıdır. Amalgam  dolgular gümüş, kalay ve bakır alaşımının, cıva ile karıştırılması ile elde edilmektedir.


« 1 2 »