Turkey English German Spain Italian Russian

Komplike çene defektlerinde protetik tedavi döküm ücreti hariç tedavisi için belirlenen asgari ücret 933,51 Türk Lirasıdır. Türk Diş Hekimleri Birliği sitesinde sağlık bakanlığınca onaylanıp yayımlanmış asgari yani minimum Diş Protezi ücretleri KDV dahil  verilmiştir.


Yüz protezleri yumuşak akrilik ile tedavisi için belirlenen asgari ücret 1.344,77 Türk lirasıdır. Çene, çene ucu ve elmacık kemikleri gibi bölgelerin, yerleştirilen implant yardımıyla dolgunluklarının sağlanarak yeniden şekillendirilmesidir.


Damak yarığı protezi velum uzantılı aparey tedavisi için belirlenen asgari ücret 723,94 Türk lirasıdır. Diş ve ağız sağlığınıza dikkat edin. Ayrıca düzenli olarak diş dokturunu ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.


Tamir akrilik protezler, kırık veya çatlak tedavisi için belirlenen asgari ücret 57,45 Türk Lirasıdır. Diş Protezi hakkında çeşitli uygulamalar ve bunların Türk Diş Hekimleri Birliği sitesinde sağlık bakanlığınca onaylanıp yayımlanmış asgari yani minimum Diş Protezi ücretleri(KDV dahil) verilmiştir.


Roch köprü tedavisi için belirlenen asgari ücret 89,99 Türk lirasıdır. Diş sağlığınızı korumak içi sitemizin diş sağlığı kategorisini takip edin. Protezler, eksik dişlerin yerine yerleştirilen ve ağzınıza takılıp çıkarılabilen dişlerdir.


Gece plağı bruksizm için tedavisi için belirlenen asgari ücret 145,63 Türk Lirasıdır. Türk Diş Hekimleri Birliği sitesinde sağlık bakanlığınca onaylanıp yayımlanmış asgari yani minimum Diş Protezi ücretleri(KDV dahil) verilmiştir.


Kroşe ilavesi tedavisi için belirlenen asgari ücret 57,45 Türk Lirasıdır. Diş Protezi eski tarife üzerinden devam etmektedir. TDB verilerinin en güncel halini tdb.org.tr adresinden edinebilirsiniz.


Rebezaj tek çene tedavisi için belirlenen asgari ücret 224,17 Türk Lirasıdır. Mevcut ücretlerin normal şartlarda bakanlık tarafından yıllık onaylanıp güncellenmekte olup birkaç yıldır Diş Protezi eski tarife üzerinden devam etmektedir.


« 1 2 »