Diş Sağlığı, Diş Estetiği, Estetik Dişhekimliği
  Ana Sayfa | Gizlilik Bildirimi | RSS

Komplike çene defektlerinde protetik tedavi döküm ücreti

Komplike çene defektlerinde protetik tedavi döküm ücreti hariç tedavisi için belirlenen asgari ücret 933,51 Türk Lirasıdır. Türk Diş Hekimleri Birliği sitesinde sağlık bakanlığınca onaylanıp yayımlanmış asgari yani minimum Diş Protezi ücretleri KDV dahil  verilmiştir.

Devamını Oku

Yüz protezleri yumuşak akrilik ile

Yüz protezleri yumuşak akrilik ile tedavisi için belirlenen asgari ücret 1.344,77 Türk lirasıdır. Çene, çene ucu ve elmacık kemikleri gibi bölgelerin, yerleştirilen implant yardımıyla dolgunluklarının sağlanarak yeniden şekillendirilmesidir.

Devamını Oku

Damak yarığı protezi velum uzantılı aparey

Damak yarığı protezi velum uzantılı aparey tedavisi için belirlenen asgari ücret 723,94 Türk lirasıdır. Diş ve ağız sağlığınıza dikkat edin. Ayrıca düzenli olarak diş dokturunu ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

Devamını Oku

Tamir akrilik protezler, kırık veya çatlak tedavisi

Tamir akrilik protezler, kırık veya çatlak tedavisi için belirlenen asgari ücret 57,45 Türk Lirasıdır. Diş Protezi hakkında çeşitli uygulamalar ve bunların Türk Diş Hekimleri Birliği sitesinde sağlık bakanlığınca onaylanıp yayımlanmış asgari yani minimum Diş Protezi ücretleri(KDV dahil) verilmiştir.

Devamını Oku

Roch köprü Fiyatı

Roch köprü tedavisi için belirlenen asgari ücret 89,99 Türk lirasıdır. Diş sağlığınızı korumak içi sitemizin diş sağlığı kategorisini takip edin. Protezler, eksik dişlerin yerine yerleştirilen ve ağzınıza takılıp çıkarılabilen dişlerdir.

Devamını Oku

Gece plağı bruksizm fiyatı

Gece plağı bruksizm için tedavisi için belirlenen asgari ücret 145,63 Türk Lirasıdır. Türk Diş Hekimleri Birliği sitesinde sağlık bakanlığınca onaylanıp yayımlanmış asgari yani minimum Diş Protezi ücretleri(KDV dahil) verilmiştir.

Devamını Oku

Kroşe ilavesi fiyatı

Kroşe ilavesi tedavisi için belirlenen asgari ücret 57,45 Türk Lirasıdır. Diş Protezi eski tarife üzerinden devam etmektedir. TDB verilerinin en güncel halini tdb.org.tr adresinden edinebilirsiniz.

Devamını Oku

Rebezaj tek çene fiyatı

Rebezaj tek çene tedavisi için belirlenen asgari ücret 224,17 Türk Lirasıdır. Mevcut ücretlerin normal şartlarda bakanlık tarafından yıllık onaylanıp güncellenmekte olup birkaç yıldır Diş Protezi eski tarife üzerinden devam etmektedir.

Devamını Oku

Bölümlü protez akrilik tek çene fiyatı

Dişlerinin 1 kısmını kaybetmiş hastalara uygulanan takılıp çıkartılabilen 1 protez türüdür. Ağızda bulanan dişlere kancalar kroşe aracılığıyla tutunur. Dengesi açısından çenenin her 2  tarafında da tutucu elemanları olmalıdır, bu sebeple üst çenede damakta ve alt çenede ön dişlerin arkasında iki tarafı bağlayan 1 ana parçası vardır. Bölümlü protez akrilik tek çene tedavisi için belirlenen asgari ücret 538,90 Türk Lirasıdır.

Devamını Oku

Tam protez akrilik tek çene

Tam protez akrilik tek çene tedavisi için belirlenen asgari ücret 563,80 Türk Lirasıdır. Türk Diş Hekimleri Birliği sitesinde sağlık bakanlığınca onaylanıp yayımlanmış asgari yani minimum Diş Protezi ücretleri (KDV dahil) verilmiştir.

Devamını Oku
Sponsor Reklamlar
Diş Sağlığı Kategoriler
simgeDiş Sağlığı
simgeEstetik DişHekimliği
simgeÇocuk Diş Bakımı
simgeSorular ve Cevaplar
simgeSağlık Bilgileri
Diş Sağlığı Yazılar
simgeBebeklerde Diş Çıkarma Dönemi
simgeSert doku greftleme greft ücreti hariç
simgeSinüs plastiği cerrahi tedavisi
simgeEstetik Diş Hekimliği ve Estetik Diş Güzelliği
simgeAlveolit cerrahi tedavisi
simgeDikişli Kanama Müdahalesi
simgeKanama müdahalesi basit
simgeGömülü diş operasyonu kemik retansiyonlu
simgeGömülü Diş Operasyonu Fiyatı
simgeKomplikasyonlu Diş Çekimi Fiyatı
Diş Fiyat Tarifesi
simge Diş tedavisi Fiyatları
simge Diş Dolgusu Fiyatları
simge Kanal Tedavisi Fiyatları
simge Diş Beyazlatma Fiyatları
simge Diş Protezi Fiyatları
simge Ağız Diş Cerrahisi Fiyatları
simge Ortodonti Tedavisi Fiyatları
Diş Sağlığı Önemli Uyarı
Yunus Diş'in içinde bulunan bilgiler tamamıyla kullanıcıyı Diş Sağlığı konusunda  bilgilendirmeye yöneliktir. Buradaki bilgilere
dayanarak mevcut tedavinizi değiştirmeyiniz..
Dost Siteler
Yunus Diş Sağlığı © 2009, Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım : Dizayn 34