Turkey English German Spain Italian Russian

Tükürük akış hızı ve tamponlama kapasite tayini için belirlenmiş asgari ücret 43,09 Türk Lirasıdır. Sizinde bildiğiniz gibi diş sağlığı çok önemlidir. Fiyatlarda ona göre belirlenmiştir.


Bilgisayarlı büyük TME fonksiyon testi için asgari ücret 299,97 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Diş sağlığı için dişlerinizi düzenli olarak fırçalayın ve diş doktoruna gitmeyi ihmal etmeyin.


Bilgisayarlı kastonus analizi için belirgenmiş asgari ücret 197,98  Türk lirasıdır. Bildiğiniz gibi dişlerimiz bizim çok önemlidir. Dişlerimizin bir çok görevi bulunmaktadır. Bunun için dişlerimizi temiz tutmamız gerekir.


Teşhis ve tedavi planlaması için belirgenmiş asgari ücret 42,00 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Sağlıklı dişler için dişlerinizi fırçalamayı kesinlikle unutmayınız.


Tükürükte mikrobiyolojik analiz fiyatı asgari ücret 64,63 Türk lirası olarak belirlenmiştir. Diş sağlığı kategorimizi inceleyerek sağlıklı dişlere sahip olabilirsiniz.


Diş tedavi fiyatları kısmımızın bu günkü yazısında Kontrol hekim muayenesi fiyatını belirteceğiz. Kontrol hekim muayenesi için belirlenmiş asgari ücret 24,71Türk Lirası olarak bilinmektedir.


Bilgisayarlı eklem tomografisi çift taraflı fiyatı sitemizde verildiği gibi belirlenmiştir.Bilgisayarlı eklem tomografisi (çift taraflı)için belirlenmiş asgari ücret 162,16TL'dir.


Bilgisayarlı tomografi tek çene için belirlenmiş asgari ücret 101,88 Türk lirasıdır. Diş sağlığınızı asla ihmal etmeyiniz. Sitemizdeki önerilere kesinlikle uygulamayı deneyiniz.


« 1 2 3 »