Diş Sağlığı, Diş Estetiği, Estetik Dişhekimliği
  Ana Sayfa | Gizlilik Bildirimi | RSS

Dolgu restorasyon tamiri

Dolgu restorasyon tamiri uygulaması için belirlenen asgari fiyat 50,05 Türk Lirasıdır. Zamanı dolmuş dolgular restorasyon yani yenilenmesi gerekir. Amalgam dolgu, kuron veya köprünün ortalama ömrü 5 ila 15 sene arasında değişmektedir.

Devamını Oku

Black V kole dolgusu kompozit

Black V kole dolgusu komposit uygulaması için belirlenen asgari fiyat 44,17 Türk Lirasıdır. Çürük, çatlamış veya rengi bozulmuş olan dişi onarmak için diş renginde yapılan kompozit plastik uygulmasıdır.Kompozit dolgu, en kolay ve en ucuz kozmetik işlemler arasında yer alır. 

Devamını Oku

Black V Kole Dolgusu Cam Ionomer Fiyatı

Black V kole dolgusu cam ionomer uygulaması için belirlenen asgari fiyat 35,65 Türk Lirasıdır. Bazı hastalarda amagam dolguların zehirli olduğu düşüncesi vardır. Fakat böyle bir şey söz konusu bile değildir.
Devamını Oku

Black V kole dolgusu amalgam

Diş sağlığı makalelerimize kanal tedavisi fiyatları ile devam ediyoruz. Black V kole dolgusu amalgam uygulaması için belirlenen asgari fiyat 44,71 Türk Lirasıdır. Amalgam dolgular, gümüş dolgular olarak da tanımlanır.

Devamını Oku

Periapikal lezyonlu dişte kanal tedavisi Üç kanal dolgu hariç fiyatı

Periapikal lezyonlu dişte kanal tedavisi  Üç Kanal dolgu hariç uygulaması için belirlenen asgari fiyat 188,94 Türk Lirasıdır. Kanal tedavisi pulpanın hasar gördüğü durumlarda uygulanan 1  tedavi şeklidir.

Devamını Oku

Periapikal lezyonlu dişte kanal tedavisi iki kanal dolgu hariç fiyatı

Periapikal lezyonlu dişte kanal tedavisi iki Kanal dolgu hariç uygulaması için belirlenen asgari fiyat 132,02 Türk Lirasıdır. Kanal tedavisi pulpanın hasar gördüğü durumlarda uygulanan 1  tedavi şeklidir. Önceki yıllarda hastalanmış yumuşak diş tabakasıyla karşılaşıldığında tek çözüm çekim iken, günümüzde bu dişleri tedavi etmek mümkündür.

Devamını Oku

Periapikal lezyonlu dişte kanal tedavisi Tek kanal dolgu hariç fiyatı

Periapikal lezyonlu dişte kanal tedavisi Tek kanal dolgu hariç uygulaması için belirlenen asgari fiyat 79,23 Türk Lirasıdır. Mevcut ücretlerin normal şartlarda bakanlık tarafından yıllık onaylanıp güncellenmekte olup birkaç yıldır kanal tedavisi eski tarife üzerinden devam etmektedir.

Devamını Oku

Kanal tedavisi üç kanal dolgu hariç fiyatı

Kanal tedavisi Üç kanal dolgu hariç uygulaması için belirlenen asgari fiyat 163,72 Türk Lirasıdır. TDB verilerinin en güncel halini www.tdb.org.tr adresten edinebilirsiniz.

Devamını Oku

Kanal tedavisi iki kanal dolgu hariç fiyatı

Kanal tedavisi İki kanal dolgu hariç uygulaması için belirlenen asgari fiyat 109,15 Türk Lirasıdır. Türk Diş Hekimleri Birliği sitesinde sağlık bakanlığınca onaylanıp yayımlanmış asgari yani minimum kanal tedavisi ücretleri(KDV dahil) verilmiştir.
Devamını Oku

Kanal tedavisi Tek kanal dolgu hariç fiyatı

Kanal tedavisi Tek kanaldolgu hariç uygulaması için belirlenen asgari fiyat 61,76 Türk Lirasıdır.Kanal tedavisi dişin pulpası geri dönülmez bir şekilde iltihaplandığında gerçekleştirilen bir müdahaledir.

Devamını Oku

Pansuman seans başı fiyatı

 

Pansuman seans başı uygulaması için belirlenen asgari fiyat 15,60 Türk Lirasıdır. Diş sağlığı için sitemizi takip etmeye devam edin.

Devamını Oku

Extirpasyon her kanal için fiyatı

Extirpasyon her kanal için uygulaması için belirlenen asgari fiyat 24,41 Türk Lirasıdır. Fiyatlar Türk Diş Hekimliği Birliğince kararlaştırılmıştır. Diş sağlığı için dişlerinizi düzenli olarak fırçalayın ve periyodik olarak diş doktorunuzu ziyaret ediniz.

Devamını Oku

Dolgu sökümü tek diş fiyatı

Bir önceki makalemizde sizlerle Kanal dolgusu sökümü her kanal için fiyatı belirtmiştik. Dolgu sökümü tek diş için farklı bir fiyat belirlenmiştir. Dolgu sökümü tek diş uygulaması için belirlenen asgari fiyat 30,00 Türk lirasıdır.

Devamını Oku

Kanal dolgusu sökümü her kanal için fiyatı

Kanal dolgusu sökümü her kanal için uygulaması için belirlenen asgari fiyat 29,55 Türk Lirasıdır.  Fiyatlar Türk Diş Hekimliği Birliğince kararlaştırılmıştır. Mevcut ücretlerin normal şartlarda bakanlık tarafından yıllık onaylanıp güncellenmekte olup birkaç yıldır kanal tedavisi eski tarife üzerinden devam etmektedir.

Devamını Oku

Kanal içi post uygulaması fiyatı

Kanal içi post uygulaması için belirlenen asgari fiyat 57,45 Türk Lirasıdır.  Türk Diş Hekimleri Birliği sitesinde sağlık bakanlığınca onaylanıp yayımlanmış asgari yani minimum kanal tedavisi ücretleri KDV dahil verilmiştir.

Devamını Oku
Sponsor Reklamlar
Diş Sağlığı Kategoriler
simgeDiş Sağlığı
simgeEstetik DişHekimliği
simgeÇocuk Diş Bakımı
simgeSorular ve Cevaplar
simgeSağlık Bilgileri
Diş Sağlığı Yazılar
simgeBebeklerde Diş Çıkarma Dönemi
simgeSert doku greftleme greft ücreti hariç
simgeSinüs plastiği cerrahi tedavisi
simgeEstetik Diş Hekimliği ve Estetik Diş Güzelliği
simgeAlveolit cerrahi tedavisi
simgeDikişli Kanama Müdahalesi
simgeKanama müdahalesi basit
simgeGömülü diş operasyonu kemik retansiyonlu
simgeGömülü Diş Operasyonu Fiyatı
simgeKomplikasyonlu Diş Çekimi Fiyatı
Diş Fiyat Tarifesi
simge Diş tedavisi Fiyatları
simge Diş Dolgusu Fiyatları
simge Kanal Tedavisi Fiyatları
simge Diş Beyazlatma Fiyatları
simge Diş Protezi Fiyatları
simge Ağız Diş Cerrahisi Fiyatları
simge Ortodonti Tedavisi Fiyatları
Diş Sağlığı Önemli Uyarı
Yunus Diş'in içinde bulunan bilgiler tamamıyla kullanıcıyı Diş Sağlığı konusunda  bilgilendirmeye yöneliktir. Buradaki bilgilere
dayanarak mevcut tedavinizi değiştirmeyiniz..
Dost Siteler
Yunus Diş Sağlığı © 2009, Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım : Dizayn 34