Turkey English German Spain Italian Russian
Kanal tedavisi İki kanal dolgu hariç uygulaması için belirlenen asgari fiyat 109,15 Türk Lirasıdır. Türk Diş Hekimleri Birliği sitesinde sağlık bakanlığınca onaylanıp yayımlanmış asgari yani minimum kanal tedavisi ücretleri(KDV dahil) verilmiştir.

Kanal tedavisi Tek kanaldolgu hariç uygulaması için belirlenen asgari fiyat 61,76 Türk Lirasıdır.Kanal tedavisi dişin pulpası geri dönülmez bir şekilde iltihaplandığında gerçekleştirilen bir müdahaledir.


 

Pansuman seans başı uygulaması için belirlenen asgari fiyat 15,60 Türk Lirasıdır. Diş sağlığı için sitemizi takip etmeye devam edin.


Extirpasyon her kanal için uygulaması için belirlenen asgari fiyat 24,41 Türk Lirasıdır. Fiyatlar Türk Diş Hekimliği Birliğince kararlaştırılmıştır. Diş sağlığı için dişlerinizi düzenli olarak fırçalayın ve periyodik olarak diş doktorunuzu ziyaret ediniz.


Bir önceki makalemizde sizlerle Kanal dolgusu sökümü her kanal için fiyatı belirtmiştik. Dolgu sökümü tek diş için farklı bir fiyat belirlenmiştir. Dolgu sökümü tek diş uygulaması için belirlenen asgari fiyat 30,00 Türk lirasıdır.


Kanal dolgusu sökümü her kanal için uygulaması için belirlenen asgari fiyat 29,55 Türk Lirasıdır.  Fiyatlar Türk Diş Hekimliği Birliğince kararlaştırılmıştır. Mevcut ücretlerin normal şartlarda bakanlık tarafından yıllık onaylanıp güncellenmekte olup birkaç yıldır kanal tedavisi eski tarife üzerinden devam etmektedir.


Kanal içi post uygulaması için belirlenen asgari fiyat 57,45 Türk Lirasıdır.  Türk Diş Hekimleri Birliği sitesinde sağlık bakanlığınca onaylanıp yayımlanmış asgari yani minimum kanal tedavisi ücretleri KDV dahil verilmiştir.


« 1 2 »