Turkey English German Spain Italian Russian

Çene kırığı komplike materyal ücreti hariç uygulaması için belirlenen asgari ücret 1.436,17 Türk Lirasıdır. Mevcut ücretlerin normal şartlarda bakanlık tarafından yıllık onaylanıp güncellenmekte olup birkaç yıldır Ağız-Diş Cerrahisi eski tarife üzerinden devam etmektedir


Çene kırığı basit uygulaması için belirlenen asgari ücret 422,97 Türk Lirasıdır. Trafik kazası gibi bir travma sonrası olabildiği gibi kendiliğinden de ortaya çıkabilir; kendiliğinden olanlarda kemiği zayıflatan 1 başka hastalık bulunmaktadır


Kemik içi implant blade tek implant ücreti hariç uygulaması için belirlenen asgari ücret 355,79 Türk Lirasıdır. Diş sağlığı ile ilgili bilgi edinmek için sitemizin yazılarını takip etmeye devame edniz.


Kemik içi implant tek silindirik implant ücreti hariç uyulaması için belirlenen asgari ücret 356,61 Türk Lirasıdır. Ağız-Diş Cerrahisi eski tarife üzerinden devam etmektedir.


Tükrük bezi kanalından taş çıkarma (basit) uyulaması için belirlenen asgari ücret 71,81 Türk Lirasıdır.


Ortodontik tedavi amaçlı gömük dişlerin üzerinin açılması uygulaması için belirlenen asgari ücret 179,52 Türk lirasıdır. Türk Diş Hekimleri Birliği sitesinde sağlık bakanlığınca onaylanıp yayımlanmış asgari yani minimum Ağız-Diş Cerrahisi ücretleri (KDV dahil) verilmiştir.


Açık eklem cerrahisi tek taraflı uygulaması için belirlenen asgari ücret 1.457,54 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Diş sağlığı için merak ettiğiniz her şeyi yunusdis.com sitesinde bulabilirsiniz.


Genioplasti uygulaması için belirlenen asgari ücret 1.148,94 Türk Lirasıdır. Diş sağlığı ile bilmek istediğiniz her şey yunusdis.com da. Ağız-Diş Cerrahisi hakkında çeşitli uygulamalar ve bunların Türk Diş Hekimleri Birliği sitesinde sağlık bakanlığınca onaylanıp yayımlanmış asgari yani minimum Ağız-Diş Cerrahisi ücretleri verilmiştir.


« 1 2 3 4 5  ... »