Turkey English German Spain Italian Russian

İki adet arasında geçen süreye; yani 1 kanamanın ilk gününden, sonraki kanamanın ilk gününe kadar geçen süreye sklus veya  periyot denir. Genel olarak 28 gündür. Tabi ki bu kaba bir ortalamadır ve kadınların adet süreleri büyük ölçüde değişir.İdeal sürenin 28 ± 7 gün olduğu en az 21 en fazla 35 gün olması normal kabul edilir.

Yumurtlama ne zaman olur?

Siz ister 26 günde 1 adet görün, ister 30 günde 1 ;corpus lüteumun  ömrü,gebe kalmadığınız sürece; tüm kadınlarda aynıdır.Hep 14 gündür. Buradan yola çıkarak yumurtlama zamanınızı saptayabilirsiniz.


Adet kanaması ne kadar sürer ?

Ortalama menstüral kanama süresi de 5 ± 3 gün olarak kabul edilmektedir. Yani en az 2 gün, en fazla 8 gün süren adet kanaması normal sınırlar içindedir. Adet kanaması esnasında 20 ile 80 mililitre arasında miktarda kan kaybedilir. Adet düzenini bozan etkenler ;


Birçok kadın bir doğum uzmanından veya  doğum öncesi bakım sağlayan başka 1 doktordan randevu aldığında, hamile olduğunu biliyordur. Tüm semptomlar görülmektedir ve evde yaptıkları 1 gebelik testi pozitif sonuç vermiştir. Hamileliğiniz 1 testle doğrulanmadıysa, doktorunuzun muayenehanesinde 1 test yaptırmanız gerekmektedir. Doktorların çoğu, bir adet gecikir gecikmez özellikle hamile kalmaya çalışıyorsanız doğum öncesi bakıma başvurulmasını önermektedir. En fazla 2 adetin gecikmesini beklemeniz gerekmekte.

Doktora gittiğinizde ayrıntılı 1 sağlık formu doldurursunuz ve doktorunuz, soruna yol açacak veya hamilelik sırasında özel önlemleri gerektirecek, önceden varolan bazı durumların söz konusu olup olmadığını anlamak için aile öykünüz ve genel sağlığınız hakkında birçok soru sorabilir.


Saç dökülmesi erkek ve bayanlarda görülen olağan bir süreçtir. Hem erkeklerde hem bayanlarda saç dökülmesinin ana nedeni genetik yatkınlıktır. Bununla beraber saç dökülmesine neden olan diğer etkenleride şöyle tanımlayabiliriz: hormonal bozukluklar, bilinçsiz kozmetik kullanımı, yanlış saç bakım yöntemleri, hamilelik, menapoz, stres ve tükenmişlik durumu, ateşli hastalıklar, kansızlık, mevsimsel dökülmeler, beslenme bozuklukları, ağır ve sık tekrarlanan diyet rejimleri, alkol bağımlılığı ve sigara tiryakiliği, saç ve saçlı derideki mantar, egzama, saçkıran gibi hastalıklar, troid bezi hastalıkları gibi sebeplerden dolayı saç köklerinde meydana gelen tahribatlar, saç tellerinde incelmeye, saçların dökülmesine ve en sonunda da saç köklerini yok ederek kelliğe neden olur. Yuda Kullanın.


Yudali Saç çıkarmada Uzakdoğu'nun bu onlarca bitkisinin özenle seçilip, üstün teknoloji ile paketlenerek saç çıkarma ürünleri arasında en başarılı ürün niteliğini kazanmış bir üründür.

Yapılan tüm klinik testlerde ve deneylerde bu ürünün 3 ay içerisinde etkin bir saç çıkarma işlevini yaptığı kanıtlanmıştır. Rakiplerine oranla daha başarılı ve daha ucuz bir ürün olması onun diğer ürünlerden ayırt edilmesinde büyük rol oynamıştır

Sipariş Vermek için tıklayınız 


 sigara bırakma yöntemi nicdur: sigarayı bırakma tableti öncelikle kafanda sigarayı bitirmelisin ondan sonra nicdur yardımcı olacaktır.Sigara bırakma yolları nicdurdan 1 tablet alıyorsun dilinin üstünde hafif çiğnedikten sonra üzerine 1 tane sigara yakıyorsun bu son sigara oluyor ondan sonra her sigara ihtiyacı duyduğunda nicdurdan 1 tablet çiğniyorsun 7 gün gibi kısa sürede sigarayı bırakmış oluyorsunuz.

Sipariş Vermek için tıklayınız 


 Termojenik yag yakici özelligi bulunan Maurers oturdugunuz yerden kilo vermenize ve metabolizma - sindirim sistemi sorunlarini düzenlemeye yardimci olmak için en iyi bitkiler ile hazirlanmis kilo vermenizi saglamaya yardimci mucize bir üründür.

Maurers nasıl kullanılır günde 1 ( bir ) adet kullanim ile istahinizi kapayarak yemek yeme arzusunu kesmeye, maurers içerigindeki bilesenler ile enerjinizi korumaya, gün içerisinde yorgun ve bitkin kalmanizi önlemeye yardimci olur.

Sipariş Vermek için tıklayınız 


 Kosmodisk omurga ve sırt bölgesindeki ağrıların azalmasına yardımcı olmak amacıyla uzmanlar tarafından tasarlanmış ve klinik olarak tst edilmiş bir üründür. Kombine test sonuçlarına göre, sırt ağrılarında önemli orada düzelme kaydedilmiştir. Kosmodisk tam ağrı noktası üzerinde etki ederek, günlük hayat içinde çalışırken, dinlenirken ve hatta egzersiz yaparken rahatlamanıza yardımcı olur. Kosmodisk geleneksel ve alternatif iyileştirme yöntemleriyle de birlikte ve başarıyla kullanılabilir.

Kosmodisk nedir, mıknatıs veya pil gibi herhangi bir ek enerji kaynağına ihtiyaç duymadan şekil sayesinde etkili olur.

Kosmodisk nasıl kullanılır hipoalerjenik naylondan yapılmış omur biçimli yumrulardan oluşan benzersiz tasarımı, omurganızla birlikte çalışır. Yumruların yerleştirilme biçimi, omurganızı nazik bir basınç uygulayarak, bir osteopat veya fizyoterapistin parmakları gibi destekler.

Sipariş Vermek için tıklayınız 


 Fx15: semra 48 yaşında bir kadındır, Fx 15 zayıflama kapsülüna başladığında boyu 1,65,kilosu 109'du.pioglitazone diyabet ilacı kullanıyordu,kilo vermek için yeme ve egzersiz alışkanlıklarını değiştirmek için elinden gelen herşeyi yaptı,kendine olan özgüveni sayesinde 6 ay sonra tam 15 kilo vermiş ve 94 kiloya inmişti.Kan şekeri hızlı düzelme gösterdi.semra , Fx15 zayıflama hapı kullandıkça ve başarı sağladıkça,zamanla yaşam tarzı ve değişiklerini koruyup sürdürebileceğine ve verdiği kiloları koruyabileceğine daha çok emin oldu.Zor görünen değişiklikler alışkanlığa dönüşmeye başladı...

Sipariş Vermek için tıklayınız 


 FORMULA21FORM: ben 35 yaşında 5 çocuk annesi bir bayanım ve doğumlardan sonra çok aşırı kilo aldım artık yürümekte zorlanıyordum ve zor nefes alıyordum.ama formula21form ile tanışana kadar 1 yıl düzenli olarak hiç ara vermeden tam 15 kutu kullandım ama şimdi 112 kilodan 65 kiloya düştüm toplam 47 kilo verdim formula 21 ile ama çok memnunum kilo sabitlemeside yaptım ama spor ve rejimle birlikte gitti bu kilolarım tok tutucu özelliği sayesinde hiç canım birşey istemede bol bol meyve tükettim hiç bir şekilde tatlı yada hamur işi yemedim kendi kendime söz vermiştim tek 5 çocuk annesi kadın ben değildim ama herkes ben gibi kilolu değildi neden ben böyleyim çirkinim dedim eşim açısından düşündüm kimse yanında eşini çanta taşımak istemez diye düşündüm eşim çok ünlü bir mühendis toplantılara benimle katılmak zorunda kalıyordu ama şimdi gülerek heryere gidiyoruz artık asla kilo almayacağım bütün kıyafetlerimi baştan aşağı değiştirdim sonuçta kolay değil 47 kilo gitti elveda bir daha gelmesin lütfen formula21form minnettarım .


« 1 2 3 4 5 »